Jezdectví - Krásné Loučky

Jezdectví – Krásné Loučky

Milovníci hipoturistiky si přijdou na své v Krásných Loučkách a ve Městě Albrechticích, kde se nacházejí dvě jezdecká centra organizující projížďky na koních a ponících pro úplné začátečníky, jakož i parkurové disciplíny pro pokročilejší jezdce.

Jezdectví - Ranč Solný potok

Jezdectví – Ranč Solný potok

Ranč Solný potok se nachází na okraji obce Hynčice u Města Albrechtic, které je východiskem turistických cest v podhůří Jeseníků.Ranč nabízí možnosti absolvování agroturisticiých tras na koních na jeden nebo i více dnů, kurzy výuky jízdy na koních, dětské pobytové akce s putováním s koňmi po okolních farmách, ale i výrobu domácích produktů (sýrů apod.).

logo_staj_larysovMenší rodinná stáj v obci Láryšov poskytuje služby výuky jízdy na koni především pro ty, kteří se chtějí věnovat rekreačnímu ježdění a po získání základních dovedností touží po vyjížďkách krásnou přírodou s výhledy na město Krnov a jeho okolí na koni zapůjčeném nebo vlastním. Výcviku se mohou zúčastnit děti od 12 let i dospělí, začátečníci i pokročilí. Stáj nabízí pro největší nadšence také možnost ustájení omezeného počtu privátních koní s celodenní péčí.www.stajlarysov.estranky.cz

Jezdecký klub Brantice nabízí možnost svezení na koni a poníkovi na jízdárně nebo vyjížďky do přírody.Také nabízí vození na společenských a firemních akcích, ve školkách, na dnech obcí, dětských dnech apod. Chcete li někoho překvapit nebo potěšit, existuje možnost zakoupení dárkového poukazu.Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné www.jkbrantice.cz.